New York Rangers
Utolsó hsz: dubas
Idõpont: 14:41
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.18. 11:10  l  #5008
Ti verjétek meg a Tampa-t és mi megpróbáljuk a 4. vereséget is behúzni az Ottawa-nak...
2.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.17. 18:58  l  #5007
Hát ez elég gyatra teljesitmény volt Miller nem volt valami fényes. Lali viszont tényleg jól védett a Roy-Vanek duó mellől meg egyértelmüen hiányzik Mancari hozzuk fel
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#5006)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.17. 17:59  l  #5006
Sikerült megint jelentős előnyt adni az ellenfélnek már a mérkőzés legelején. Immár zsinórban harmadszorra. Pedig nyerhető mérkőzés volt, mert a Thrashers sok mindent nem csinált, csak mi bent maradtunk az öltözőben. (így is sikerült kiegyenlíteni) Főleg Miller a ludas, a három gólból egy az övé volt, egy meg védhető lett volna, ha határozottabb. Lalime viszont jól védett, ebből is látszik mennyire inkonzisztens. A korong bevitellel és az ellenfél harmadában történő megtartásával nem volt gond, de a scoring chance-ek kialakításával igen. A Vanek-Roy duó megint gyenge volt, nem is volt kapuralövésük. Goose sem az igazi, még nem lendült játékba. Leginkább Myers, Kennedy és Ellis tetszett. Tim-nek végre volt egy jó mérkőzése.

Mivel a Sens is kikapott, így a helyzet változatlan. De jó lett volna a MIN és az ATL ellen négy pontot szerezni és akkor már lenne hét pont előnyünk. Így nyögvenyelős lesz a vége.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.16. 16:14  l  #5005
Hát a 0-2-es kezdés után az egy pontnak is örülni kell. Meg nem is játszottunk jól, megérdemelte a győzelmet a Wings. Mancari eltűnt és máris kevésbé működött jól Roy-ék sora. (bár Derek-kel nem volt probléma, de Vanek láthatatlan volt) Sem Mair, sem Kaleta nem elég jó oda. Még szerencse, hogy Hecht-ék összeszedték magukat. A védelemben tényleg vannak most lyukak. Sekera az első gólnál nagyon lassan reagált. Már a MIN ellen is benne volt egy gólban. Én nem vagyok megelégedve a játékával, úgy tűnik nem tud konzisztensen jól játszani. Rivet meg baromi lassú már, jövőre lehet nem kellene játszatni. Monty viszont feljavult, ismét hasznosan játszik. Nekem Torres is tetszett, tetszik, csak nem túl eredményes a játéka. Olyan Moore érzetem van vele kapcsolatban: hajt, hajt, de...
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#5004)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.14. 18:38  l  #5004
Ja nagy kár és pont a detroitnak adtunk pontot na m1.
Kedd este veletek jtászunk Afi meg Mac biztos összeszedi magát.
All-Star

Válasz nagir hozzászólására (#5003)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.14. 18:19  l  #5003
Kár érte, pedig benne volt a 2pont is...

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.14. 2:34  l  #5000
Na második harmad vége Miller zseniális de a zebrák nem fújtak be egy nagy kapus akadályozást elég érdekes felfogásba vezetik a meccset.
Hecht lőtte az egyenlitő gólunkat
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4999)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.14. 1:44  l  #4999
Na első harmad vége hát-hát védelem az nem tudom hol van sokszor úgy mennek át rajtunk mint kés a vajon jó lesz ez egyébként csak a védelmet kell rendbeszedni.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.14. 1:25  l  #4998
PP
Mair először támadásba hibázik mert nem tudom minek mandinerezni fél méterrel Kennedy elé majd oda csap Datsnak

OMG
2-0 oda úgy látszik visszakapjuk az év eleji miatt.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 20:12  l  #4995
Kennedy még pár meccs híján nem waiver köteles, úgyhogy őt simán is le lehetne küldeni, de ez Mark dolgán nem oszt-nem szoroz, mert neki akkor is át kellene mennie waiver-en. (meg amúgy is van egy roster spot-unk, úgyhogy nem azon múlik)

Staff-ot meg nem tettük IR-re, meg már nem is fogjuk, mert hamarosan visszatérhet. Én Ennist hívnám fel, felépült az agyrázkódásból, rögtön hintett egy 1+1-et és ő szabadon mozgatható.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4994)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 19:55  l  #4994
Ilyenkor Staff-et nem lehet IR-re rakni, hogy ne fogja a fizuja a helyet???Egyébként leküldtem volna Kennedy-t inkább annyira extrát nem csinált és nem hiszem, hogy lekapták volna waiverröl
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4993)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 19:45  l  #4993
Goose tér vissza. Mivel Mancari ER callup volt, így mindenképpen vissza kellett mennie. Mark már waiver köteles, így csak akkor tudnánk felhívni, ha előtte waiver-re tesszük, ezt meg nem merik megkockáztatni Regier-ék. Így viszont lehet megint visszasüllyed a Vanek-Roy duó. Nem egyszerű a helyzet annyi szent.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4992)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 17:33  l  #4992
Jön vissza Staffegyébként nem értem miért kell ennyire erőltetni Staff-et egyértelmü, hogy jobb volt Mancari eddig legalábbis.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4991)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 17:27  l  #4991
Mancari-t visszaküldtük Portland-be. Szóljon az, aki érti?
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 11:15  l  #4990
Egyértelműen a kapusok közötti különbség döntött. Lalime benne volt az első kettőben, bár utána remekül védett, több bravúrt is bemutatott. Nincs könnyű helyzetben, mert két hetente véd egy-egy meccset, így pedig nem egyszerű a legjobb formáját nyújtania. Én már nem cserélném le Enroth-ra, van hátra 16 mérkőzés, abból megkap hármat. Az se baj, ha azokon kikapunk, csak Miller pihenjen. Jhonas meg készüljön az AHL rájátszásra. (aki este újabb SO-t ért el) A csapat játéka egyébként tetszett, ha Harding nem élete egyik legjobb meccsét produkálja, akkor meg lett volna a két pont. Én is örülök, hogy Vanek kezd formába lendülni, el felejtem neki az alapszakaszt, ha a rájátszásban majd brillírozik. Ezúttal a Pommer-Timmy-Hecht sor is jó volt. Goose-t viszont már nagyon szeretném, ha visszajönne, mert Mair nem megoldás a harmadik sorba. Támadásban szinte vak, Torres-nek jobb játszótárs kell.

A Detroit ellen még nehezebb lesz, de talán a Miller-ek csatájából mi jövünk ki győztesen.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4989)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 10:17  l  #4989
Semmi szerencsénk nem volt szétlőttük Hardingot nekik meg minden bejött 2 olyan mákos gólt lőttek, hogy nem igaz 2. gólnál Lali adott gólpaszt a Wildos gyereknek.Enroth lehet jobb lenne backupnak küldjük le Lalit én azt mondom próbáljuk ki Enorth-ot.Vanek 2 góljának örülök kezdi megtalálni önmagát ahogy meg is igérte.Sok hibával játszottunk ha ezek a hibák nem lesznek ma a Wings ellen akkor megleht a win és nagyon kell ma győzni.
LET'S GO SABRES
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#4988)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.13. 9:22  l  #4988
3-2 es vereség a Wild ellen. 3-0 ra is mentek a 2ik harmad után. ami jó hogy Vanek 2 gólt is szerzett. ezt a mecset be kellet volna húzni. most 4meccses road trip jön az SE divizió tagjaihoz megyünk. legalább 3 meccset nyerni kellene ezekből.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.12. 23:10  l  #4986
olyan nagyon nincs messze. nekem jobban tetszik amugy mint az amerks.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4985)
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.12. 23:08  l  #4985
Ja nem lenne rossz habár egy kicsit messze van Portland vagyis meszebb mint Rochester
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#4984)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.12. 22:56  l  #4984

örülnék ha születne egy hosszú megállapodás.
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.12. 17:43  l  #4983
Végre sikerült megnézni a meccset nekem is mostmár vonaton is néztem sabes mecsset.

Myers zseni Torres meccsröl mecsre jobb Mancari meg sokkal jobb mint Staff engem már meg győzött.A többivel egyetértek veletek szóval nem ismétlem el amit már leirtatok
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4982)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.12. 11:18  l  #4982
Myers zseniális volt. A szezon legjobb meccsét produkálta, egyszerűen tarthatatlan volt. Pedig mostanában nem volt top formában, de reméljük ezután a mérkőzés után ismét a szezon közepi Tyler-t fogjuk látni. Ez már egy jó teljesítmény volt, csak az volt a probléma, hogy a Dallas az összes hibánkat kihasználta. Miller is elég enervált volt, a harmadik gól egyértelműen az övé volt, de a második sem volt védhetetlen lövés. Mancari eddig remek, életet visz Roy-ék sorába. Egyelőre nem borulok le a lába előtt, mert Kennedy is jól kezdett, aztán úgy visszaesett, hogy ma már alig játszik. (most is -2-ben végzett) Aki még tetszett az Kaleta, Torres és Lydman volt. Ők nyújtottak még messze átlag felettit. Connolly-val viszont megint nem vagyok megelégedve.

W3. Ma Wild, valószínűleg Lalime lesz a kapuban. Nem lehetetlen a győzelem...
1.sor

Válasz xetniesx hozzászólására (#4981)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.11. 10:24  l  #4981
győztünk a Dallas ellen 5-3 ra. Tyler Myers volt a meccs hőse 1+3 -al. Mancari 1+1, sokkal hasznosabb mint Stafford.életet vitt Roy és Vanek mellé. tartsuk fennt a nagy csapatnál. Millernek nem ez volt élete meccse, eléggé rossz statot produkált. főleg az első harmadbeli 9/6. szerintem a 3ik gólnál a lövést nagyon elnézte. volt egy nagy védése is a 2 ik harmadban. összeségében megérdemelt a siker.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.08. 21:45  l  #4978
A meccset úgy lehetne leirni a legjobban, hogy Miller - Rangers 2-1 (SO)

Viccet félretéve Mancari százszor jobb mint Stafford, Vanek megint kurva jó volt kapart, ütközött, lőtt.Pommer nekem se tetszett gyenge volt nagyon de Hecht se remekelt, Torres meg kapart és akart több kevesebb sikerrel de jó lesz ez, 3. sorba Goose és Grier melett tökéletes lesz.Kaleta-nak meg az a gólöröm haláli imádom
Mair meg "a zzzisten"

Vezetjük a div-et két meccsel kevesebbet játszottunk a Senstöl és 2 ponttal több is van szerdán Dallas nem félek túlságosan nyugati csapat ellen megy habár tudjuk, hogy kelet szar
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4976)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.08. 18:46  l  #4977
Remélem idén még sokáig élvezhetem Miller védéseit, csúcs ez az amcsi!
2.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.08. 13:28  l  #4976
Hosszabbítás után csak behúztuk a két pontot. Miller-nek most is sokat köszönhetünk, megint top formában van. Sajnálom, hogy nem lett meg neki a SO, de csak átcsorgott az a hülye korong. Egyébként a harmadik harmadot leszámítva nem volt rossz a játékunk. Akkor azonban sok korongot eladtunk a védőharmadban és alig tudtuk felhozni a korongot. A helyzetkihasználással azonban továbbra is sok a gond. Mancari jó volt, egyértelműen jobb, mint Staff, életet vitt a sorba. Torres is jobb volt, mint a Flyers ellen, de látszik rajta, hogy még idő kell neki. Aki nem tetszett az Pommer volt, szinte minden támadás rajta akadt el. Mair két meccses goal-streak, még szerencse hogy neki megy. Az olimpia óta négy meccsen nyolc gólt szereztünk. Ez kevés. Kaleta meg zseniális, ezt már szerencsére PAT is tudja.
1.sor

Válasz Oli18 hozzászólására (#4975)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.07. 19:54  l  #4975
Mark most megkapja az esélyt, mert Vanek-kel és Roy-jal lesz együtt. A többi sor:
Hecht-Timmy-Pommer
Torres-Mair-Grier
Ellis-Kennedy-Kaleta

Butler továbbra sem játszik. Kellene a két pont...
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4974)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.06. 19:22  l  #4974
Na erre kiváncsi leszek mármint Mancarira.Staff sérülése örömteli hir számomra.
Mark meg szerintem bizonyitani fog az AHL-be jól megy neki 60 meccsen 22+40
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4973)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.06. 19:05  l  #4973
Staff úgy tűnik sérülés miatt nem játszott. Emiatt Mancari-t felhívtuk. Van egy olyan érzésem, hogy utolsó lehetősége bizonyítani nálunk. Szükségünk lenne egy jól muzsikáló power forwardra.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.06. 16:49  l  #4972
Clarke góllal nyitott a Thrashersbe, tuti ő is magára talál mint Afi hát nem baj én örülni fogok neki:

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2010.03.06. 11:46  l  #4969
Myers pedig jó volt támadásba sokat segitett jó persze sokat cselezgetett meg eladta a korongokat de a védő munkájára megint nem lehet panasz.